Pojďte k volbám!

Vážení spoluobčané, již tento pátek a sobotu budeme mít možnost rozhodnout o osudu naší městské části na další volební období. Vím, že mnozí z vás jsou politikou znechuceni, nevidí naději na zlepšení, a proto se jim k volebním urnám nechce. Žádám vás o jedno – nezahazujte své právo spolurozhodovat o budoucnosti místa, kde žijete a pojďte k volbám.

Tým hnutí ANO na Praze 11 za vámi od 1. září pravidelně vyrážel do ulic, aby vás informoval o blížících se volbách, které nejvíce ovlivní náš každodenní život. Rozdávali jsme materiály, propagační předměty, nějaké ty koblížky ale především jsme naslouchali tomu, co vás nejvíce trápí, s čím bychom vám mohli pomoci. Pro nás to bylo vyvrcholení mnohaměsíčních příprav, kdy jsme komunikovali, ptali se, scházeli se a na základě vašich podnětů sestavili náš program. Byl to opravdu skvěle strávený čas, který jsme si velice užili.

Uvědomujeme si, že i když dostaneme vaši důvěru, je to pouze začátek dlouhé cesty k vytvoření spokojeného místa pro život. Zamezením předraženým a prospěchářským projektům získáme prostředky pro napravení toho, co vás opravdu trápí.

Proto vás žádám, nenechte se zmást převlékáním kabátů viníků současné situace a ať už podpoříte hnutí ANO nebo jinou stranu, především přijďte 10. a 11.10. k volbám. Pro demokratické fungování občanské společnosti je váš hlas důležitý.

> Celý dopis v PDF naleznete zde <

10. 10. 2014